Yngve Ricklund oljemålning

Yngve Ricklund oljemålning
Yngve Ricklund oljemålning
Yngve Ricklund oljemålning
Yngve Ricklund oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE RICKLUND (1903-1997): Fjällmotiv, signerad Yngve Ricklund, olja på pannå, ca 38x46 cm

558574

2018-07-12