Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, förnicklat stål, dekor av urnor och pinjekottar, olikslipade prismor, höjd ca 30 cm
En ljushållare saknas, smärre slitage
558577
2018-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här