Ljuskrona 1930-/40-tal

Ljuskrona 1930-/40-tal
Ljuskrona 1930-/40-tal
Ljuskrona 1930-/40-tal
Ljuskrona 1930-/40-tal
Ljuskrona 1930-/40-tal
Ljuskrona 1930-/40-tal
Ljuskrona 1930-/40-tal
Ljuskrona 1930-/40-tal
Ljuskrona 1930-/40-tal
Ljuskrona 1930-/40-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1930-/40-tal, stomme av mässing, behängd med slipade, rökfärgade prismor i form av ekblad, sex ljuspunkter, höjd ca 80, diameter ca 54 cm

Ej funktionstestad, gulnade ljushållare, enstaka smärre nagg

558578

2018-07-25