Taklampa enligt uppgift Nordiska Kompaniet

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPA, enligt uppgift saluförd av Nordiska Kompaniet i Stockholm, 1900-talets mitt, stomme av mässing, glasprismor, höjd ca 68, diameter ca 33 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

558580

2018-07-25