Bonderup & Thorup taklampor

Bonderup & Thorup taklampor
Bonderup & Thorup taklampor
Bonderup & Thorup taklampor
Bonderup & Thorup taklampor
Bonderup & Thorup taklampor
Bonderup & Thorup taklampor

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 200 SEK

CLAUS BONDERUP & TORSTEN THORUP, taklampar, 2 st, 1960/70-tal, modell 1021, Focus Lighting, Danmark, vitlackerad metall, en är etikettmärkt, diameter ca 65 cm

Bruksslitage, ytsmuts, mindre märken, varav en av lamporna saknas en del av monteringen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

558587

2018-07-13