Landskap Sommar

Landskap Sommar
Landskap Sommar
Landskap Sommar
Landskap Sommar

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap, otydligt signerad, olja på pannå, ca 53x36 cm

558591

2018-07-12