Bord rokoko

Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1700-tal, rokoko, låda i sargen, skiva med faner lagt i rutmönster, höjd ca 61, 68x51,5 cm

Senare skiva, spår efter äldre insektsangrepp

558594

2018-07-12