Bord rokoko
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BORD, 1700-tal, rokoko, låda i sargen, skiva med faner lagt i rutmönster, höjd ca 61, 68x51,5 cm
Kuntoraportti
Senare skiva, spår efter äldre insektsangrepp
558594
Päivämäärä:
2018-07-12