Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, patinerad brons, signerad och daterad Per B. 85, höjd ca 31 cm
558597
2018-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här