Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, patinerad brons, signerad och daterad Per B. 85, höjd ca 31 cm

558597

2018-07-12