Ringar 18 k guld

Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

RINGAR, 2 st., 18 k guld, en med rosenslipade diamanter, ostämplad resp. med fantasislipad ljusblå sten, stämplad Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1948, ringstorlekar ca 18,3 resp. 16,5 mm, total vikt ca 5 g

Stenar med hack och fasettslitage

558599

2018-07-19