Ringar 18 k guld
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
RINGAR, 2 st., 18 k guld, en med rosenslipade diamanter, ostämplad resp. med fantasislipad ljusblå sten, stämplad Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1948, ringstorlekar ca 18,3 resp. 16,5 mm, total vikt ca 5 g
Stenar med hack och fasettslitage
558599
2018-07-19