Spegel empirestil

Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, empirestil, förgylld, fasettslipad, 116x56 cm

558600

2018-07-12