Spegel empirestil
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1900-talets mitt, empirestil, förgylld, fasettslipad, 116x56 cm
Kuntoraportti
558600
Päivämäärä:
2018-07-12