Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, i form av jonisk kolonn, marmor och mässing, höjd exklusive lampsockel ca 44 cm

Visst slitage

558608

2018-07-12