Ring 18 k vitguld diamanter

Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter
Ring 18 k vitguld diamanter

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

RING, 18 k rodierat vitguld, ihoplödd av 3 ringar, dekor med 3 fasettslipade blå stenar samt 19 briljanter totalt ca 0,65 ct, ringstorlek 17,5 mm, vikt ca 10,1 g

Blå stenar med skador och omfattande slitage, invöndiga inskriptioner

558612

2018-07-15