Ring 18 k vitguld diamanter
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
RING, 18 k rodierat vitguld, ihoplödd av 3 ringar, dekor med 3 fasettslipade blå stenar samt 19 briljanter totalt ca 0,65 ct, ringstorlek 17,5 mm, vikt ca 10,1 g
Blå stenar med skador och omfattande slitage, invöndiga inskriptioner
558612
2018-07-15