Soffbord i gustaviansk stil

Soffbord i gustaviansk stil
Soffbord i gustaviansk stil
Soffbord i gustaviansk stil
Soffbord i gustaviansk stil
Soffbord i gustaviansk stil
Soffbord i gustaviansk stil
Soffbord i gustaviansk stil
Soffbord i gustaviansk stil

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, skivan fanerad i lackad mahogny, underrede i mahogny, skuren dekor med fleuroner, kannelerade ben, höjd ca 56 cm, skivans mått ca 120x73 cm

Bruksslitage, enstaka repor och märken

558613

2018-07-13