Soffbord i gustaviansk stil
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, skivan fanerad i lackad mahogny, underrede i mahogny, skuren dekor med fleuroner, kannelerade ben, höjd ca 56 cm, skivans mått ca 120x73 cm
Bruksslitage, enstaka repor och märken
558613
2018-07-13