Gustavianskt stilskåp

Gustavianskt stilskåp
Gustavianskt stilskåp
Gustavianskt stilskåp
Gustavianskt stilskåp
Gustavianskt stilskåp
Gustavianskt stilskåp
Gustavianskt stilskåp
Gustavianskt stilskåp
Gustavianskt stilskåp
Gustavianskt stilskåp

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, stomme i bemålad furu, 2 lådor samt dörrpar, invändigt inrett med lådor och hyllor, höjd ca 150 cm, ca 110x40 cm

Fläckar och märken, övre högra hörnet kantstött, allmänt bruksslitage

558629

2018-07-13