Olja Axel Olson

Olja Axel Olson
Olja Axel Olson
Olja Axel Olson
Olja Axel Olson
Olja Axel Olson
Olja Axel Olson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad axel olson, olja på duk, ca 27x19 cm

558632

2018-07-13