Lillian Kullgren oljemålning

Lillian Kullgren oljemålning
Lillian Kullgren oljemålning
Lillian Kullgren oljemålning
Lillian Kullgren oljemålning

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILLIAN KULLGREN (född 1949): Abstrakt komposition, olja på duk, signerad ´´L Kullgren´´, bildstorlek ca 195x300 cm

Bruksslitage, ytsmuts, oramad

558652

2018-07-13