Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
LILLIAN KULLGREN (född 1949): Abstrakt komposition, olja på duk, signerad ´´L Kullgren´´, bildstorlek ca 195x300 cm
Bruksslitage, ytsmuts, oramad
558652
2018-07-13