C Göran Karlsson Färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson -84, numrerad 165/200, färglitografi, ca 80x61 cm

558655

2018-07-13