Bruno Mathsson & Piet Hein superellips
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, superellips, fanerat i björk, 4 förkromade spännben i metall, etikettmärkt "Bruno Mathsson International", höjd ca 70,5 cm, skivans mått 200x100 cm
Bruksslitage, enstaka märken
558656
2018-07-13