Bruno Mathsson & Piet Hein superellips

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, superellips, fanerat i björk, 4 förkromade spännben i metall, etikettmärkt "Bruno Mathsson International", höjd ca 70,5 cm, skivans mått 200x100 cm

Bruksslitage, enstaka märken

558656

2018-07-13