Ernest Walbourn oljemålning

Ernest Walbourn oljemålning
Ernest Walbourn oljemålning
Ernest Walbourn oljemålning
Ernest Walbourn oljemålning

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERNEST WALBOURN (England 1872-1927): Kvinna vid bondgård, olja på duk, signerad Ernest Walbourn, ca 59x90 cm

558657

2018-07-15