B.G.Head oljemålning

B.G.Head oljemålning
B.G.Head oljemålning
B.G.Head oljemålning
B.G.Head oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

B.G. HEAD (England 1800-tal): Landskapsmotiv, olja på duk, signerad B.G.Head, ca 50x76 cm

558662

2018-07-15