Skål Hans Hedberg

Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg
Skål Hans Hedberg

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANS HEDBERG, ostronskål, Frankrike 1960-tal, starkeldsfajans, glasyr i violett och rött, signerad HHg, höjd 13, längd 36 cm

558668

2018-07-13