Vit skänk

Vit skänk
Vit skänk
Vit skänk
Vit skänk
Vit skänk
Vit skänk

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, högblank vit mdf, 2000-tal, hyllinredning samt lådor, ca 45x158, höjd ca 72 cm

Bruksskick

558671

2018-07-14