Bäddsoffa Innovation

Bäddsoffa Innovation
Bäddsoffa Innovation
Bäddsoffa Innovation
Bäddsoffa Innovation
Bäddsoffa Innovation
Bäddsoffa Innovation
Bäddsoffa Innovation
Bäddsoffa Innovation
Bäddsoffa Innovation
Bäddsoffa Innovation

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄDDSOFFA, Innovation, Danmark, 2000-tal, klädsel i grå textil, längd ca 200, höjd ca 37 cm

Bruksskick

558672

2018-07-14