Seward Turner oljemålning

Seward Turner oljemålning
Seward Turner oljemålning
Seward Turner oljemålning
Seward Turner oljemålning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SEWARD TURNER (1800-tal): Landskapsmotiv med får, olja på duk, signerad Seward Turner, ca 29x39

Lagningar, krackeleringar

558673

2018-07-15