Sven Lidberg blandteknik

Sven Lidberg blandteknik
Sven Lidberg blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (född 1944): Bröllopspar, signerad, med dedikation, blandteknik, målat på en litografi, ca 39x26 cm

558674

2018-07-17