Copeland biskviporslin

Copeland biskviporslin
Copeland biskviporslin
Copeland biskviporslin
Copeland biskviporslin
Copeland biskviporslin
Copeland biskviporslin
Copeland biskviporslin
Copeland biskviporslin
Copeland biskviporslin
Copeland biskviporslin
Copeland biskviporslin
Copeland biskviporslin

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STATYETT, sittande kvinna, biskviporslin, förgyllda ränder, inpressad signatur COPYRIGHT RESERVED COPELAND, höjd 45 cm

Sockel med nagg

558676

2018-07-13