Oljemålning England 1800-tal

Oljemålning England 1800-tal
Oljemålning England 1800-tal
Oljemålning England 1800-tal
Oljemålning England 1800-tal
Oljemålning England 1800-tal
Oljemålning England 1800-tal

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR "River Medway Kent", olja på duk, otydlig signering, A Christopherson?, ca 24x34 cm

Mindre krackeleringar

558677

2018-07-15