Palle Nielsen

Palle Nielsen
Palle Nielsen

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000):, 3 st, samramade monogramsignerade PN -71, -72 -75, litografier och etsning, 8x11,5, 12x17, 13x26 cm

Glasskada

558679

2018-07-13