Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PIEDESTAL, marmor, 1900-tal, löstagbar topp, höjd ca 97, 22x22 cm
Repor, avslag
558680
2018-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här