Piedestal marmor 1900-tal

Piedestal marmor 1900-tal
Piedestal marmor 1900-tal
Piedestal marmor 1900-tal
Piedestal marmor 1900-tal
Piedestal marmor 1900-tal
Piedestal marmor 1900-tal
Piedestal marmor 1900-tal
Piedestal marmor 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL, marmor, 1900-tal, löstagbar topp, höjd ca 97, 22x22 cm

Repor, avslag

558680

2018-07-15