Bonderup & Thorup taklampor

Bonderup & Thorup taklampor
Bonderup & Thorup taklampor
Bonderup & Thorup taklampor
Bonderup & Thorup taklampor
Bonderup & Thorup taklampor
Bonderup & Thorup taklampor

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

CLAUS BONDERUP & TORSTEN THORUP, taklampor, 2 st, 1960/70-tal, modell 1021, Focus Lighting, Danmark, vitlackerad metall, etikettmärkta, diameter ca 65 cm

Bruksslitage, ytsmuts, mindre märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

558681

2018-07-13