Matbord design Cazzaniga för MDF Italia

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERGIORGIO & MICHELE CAZZANIGA, "Tense", matbord/ konferensbord, Italien, vit komposit och vitlackerad aluminium, höjd ca 73, 230x80 cm

Slitage, repor, märken

558684

2018-07-21