Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): Albert and William, 1934 (1939), signerad i plåten, etsning och torrnål, 24,5x16 cm

558696

2018-07-13