Mikael Persbrandt

Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): I badkaret, signerad Mikael Persbrandt, 49/90, färglitografi, ca 61x88 cm

Oramad

558698

2018-07-13