Jan Stenvinkel
2018-07-13
558704
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAN STENVINKEL (1933-1989): (4) Landskap, signerade Stenvikel, färglitografier, bladmått ca 79x57 cm
Oramade, hanteringsveck