Golvlampa Marian Zawadzki
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MARIAN ZAWADZKI, "Jordens fångar", golvlampa, Tilgman, glaserat stengods, signerad och daterad 1963, höjd inkl skärm ca 200 cm, veckad textilskärm medföljer
avslag, lagning kring bottenring
558757
2018-07-19