LG Lundberg
2018-08-07
558775
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LG LUNDBERG (född 1938): "Långt ut" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 75/100, litografi, bladstorlek 42x32, Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer
Oramad