Kallskål 1700-tal

Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALLSKÅL, tenn, Israel Buhrman Stockholm 1799, höjd ca 10,5, längd 31 cm

Med monogram, slitage

558790

2018-07-13