Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PRYDNADSKRUTHORN, 5 dlr, 2 horn, 2 dekorationsknivar samt 1 kulstöpare, järn, koppar och mässing, största mått ca 42 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Skador slitage
558802
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här