Fotografisk samling 1800-tal från USA
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTOGRAFIER, 1800/1900-tal, från USA , utvandrad Albert Johnson, ferrotypier 10 st, kabbinetsfotografier 15 st, visitkortfotografier 13 st, amerikansk vykort 1 st, stämplat Chicago 1910, White Star Line reklambiljetter 2 st
Åldersrelaterat slitage
558813
2018-07-13