Fotografisk samling 1800-tal från USA

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGRAFIER, 1800/1900-tal, från USA , utvandrad Albert Johnson, ferrotypier 10 st, kabbinetsfotografier 15 st, visitkortfotografier 13 st, amerikansk vykort 1 st, stämplat Chicago 1910, White Star Line reklambiljetter 2 st

Åldersrelaterat slitage

558813

2018-07-13