Klaffbord regency-stil 1800-tal
Klubbat för:
600 SEK
1 200 SEK
KLAFFBORD, 1800-talets slut, regency-stil, gavlar i form av stiliserade lyror, intarsiadekor, sarg med lådor, hjultrissor, höjd ca 71, 97x61, vardera klaff ca 29 cm
Sprickor, slitage, märken, lagningar, delvis renoverad,
558816
2018-07-16