Klaffbord regency-stil 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

1 200 SEK

KLAFFBORD, 1800-talets slut, regency-stil, gavlar i form av stiliserade lyror, intarsiadekor, sarg med lådor, hjultrissor, höjd ca 71, 97x61, vardera klaff ca 29 cm

Sprickor, slitage, märken, lagningar, delvis renoverad,

558816

2018-07-16