Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LG LUNDBERG (född 1938): "Skäret" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 91/100, litografi, bladstorlek 42x32, Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer
558819
2018-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här