Jugendklädskåp

Jugendklädskåp
Jugendklädskåp
Jugendklädskåp
Jugendklädskåp
Jugendklädskåp
Jugendklädskåp
Jugendklädskåp
Jugendklädskåp
Jugendklädskåp
Jugendklädskåp

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets början, jugend, stomme fanerad i mahogny, dörrar med skuren dekor samt spröjsade blyglas, dörrhandtag i mässing, invändigt inrett med hyllplan i furu klädda med guldfolie, höjd ca 185 cm, ca 129x41 cm

Kantstötningar, hyllornas klädsel senare, åldersrelaterat slitage

558829

2018-07-13