Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LG LUNDBERG (född 1938): "Kaihomieli" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 64/100, litografi, bladstorlek 42x32, Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer
Oramad
558830
2018-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här