Baljfåtöljer empirestil

Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, empirestil, 1900-talets andra hälft, mahgonyfanér, beslag i mässing, armlän med sfinxhuvuden, sitthöjd 49 cm

Bruksslitage

558837

2018-07-13