Urna Dresden

Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, empirestil, Dresden, 1800/1900-tal, stämplad, hänklar i form av svanar, motiv med landskap, porslin, höjd ca 33 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

558858

2018-07-18