Omega herrfickur i silver samt Tissot damur

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

OMEGA, fickur, silver, ca 1915, vitemaljerad urtalva med arabiska siffror, ankargång, blånerad visare, boettnr. 57777213, diameter 51,3 mm, TISSOT, damarmbandsur, kromboett, 1970-tal, quartz, plexiglas, diameter 23 mm

Fickuret fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, och skador

558862

2018-07-13